Wedstrijdschema

COMPETITIEWEDSTRIJDEN ZATERDAG 16 DECEMBER 2017

GKV Enomics 1

Uit tegen KCR 1, aanvang 18.30 uur, vertrek in overleg
Sporthal de Fakkel,  Sportlaan 8-10, 2982 SN Ridderkerk

Caitlin, Maren, Jaleesa, Nienke, Niek, Mats, Thom, Kevin                                        

GKV Enomics 2

Uit tegen Sporting Trigon 2, aanvang 14.00 uur, vertrek in overleg
5-Meihal, Boshuizerlaan 11, 2321 SG Leiden

Linda, Suzanne, Martine, Dawn, Kim, Pepijn, Ferry, Niels, Guido, Niek

GKV Enomics 3

Thuis tegen Merwede/Multiplaat 4, aanvang 15.50 uur
Tiffany, Melissa, Claudia, Mirjam, Berit, Joeri, Corné, Ruben, Kees, Jeremy

GKV Enomics 4

Thuis tegen Animo 3, aanvang 14.40 uur
Marieke T, Leonora, Marloes, Sharon,  Dick, Ivo, Teuno, Jacob, 
Reserve: Fenne, Thekla, Thijs

GKV Enomics 5

Uit tegen ACKC 4, aanvang 15.10 uur, vertrek 14.00 uur
Sporthal de Jager, Parallelweg 35, 4283 GR Giessen
Marieke vV, Alize, Marinka, Anneke, Yoshka, Yannick, Paul, Jonathan, Gijs, Martin

GKV Enomics A1

Uit tegen Victum/WarChildThuis tegen NKV A1, aanvang 15.10 uur

Sporthal de Weteringhoek, Hefbrug 7 3991 LB Houten
Maren, Jirska, Anouk, Daniëlle, Britt, Daan, Remco, Marc, Bart

GKV Enomics A2

Thuis tegen HKC A1, aanvang 13.30 uur
Thekla, Dana, Fenne, Rinne, Nikki, Myrthe, Mark deV, Joshua, Thijs, Kevin, Levi

GKV Enomics A3

Uit tegen ADO A2, aanvang 13.30 uur, vertrek 12.15 uur
Sporthal de Schenkel, Schenkeltje 7/B, 3295 KK 's-Gravendeel
Dianne, Esmee, Mirthe, Esly, Rosalie, Maaike, Vera, Michelle, Daniel, Thomas,

GKV Enomics B1

Thuis tegen Tilburg B1, aanvang 12.30 uur

Iris, Anouk, Sabine, Michelle, Kelsey, Twan, Diede, Milan, Maarten, Tim

GKV Enomics B2

Geen wedstrijd

GKV Enomics C1

Uit tegen ACKC C1, aanvang 12.00 uur, vertrek 11.15 uur

Sporthal De Jager, Parallelweg 35, 4283GR Giessen

Jente, Hilde, Linda, Shelly, Merel, Cas, Mathijs, Sem, Beau, Niels,

GKV Enomics C2

Thuis tegen ACKC C2, aanvang 11.30 uur

Joelle, Thirsa, Mirte, Selma, Marte, Yasmine, Lyanne, Merel, Beyonce, Nicole

GKV Enomics C3

Uit tegen ACKC C3, aanvang 11.00 uur, vertrek 10.15 uur

Sporthal De Jager, Parallelweg 35, 4283GR Giessen

Celine, Kaitlin, Esther, Samantha, Michelle, Vincent, Thomas, Lieke,  Koen

GKV Enomics D1

Uit tegen NKV D1, aanvang 12.10 uur, vertrek 10.45 uur

Sporthal Meerrijk , Meerbos 4, 5658LA Eindhoven

Annick, Gaia, Carlijn, Tara, Emma, Chris, Arjen, David, Tieme, Enzo

GKV Enomics D2

Thuis tegen Kinderdijk D2, aanvang 10.30 uur

Madelief, Marit, Lieke, Iris, Valerie, Anne-Lynn, Max, Job, Twan, Joren, Thomas

GKV Enomics E1

Uit tegen DeetosSnel E1, aanvang 09.00 uur, vertrek 08.00 uur

DeetosSnel-hal, Vorrinklaan 202, 3317KZ Dordrecht

Mark, Lize, Roos, Esra,

GKV Enomics E2

Thuis tegen Merwede/Multiplaat E1, aanvang 09.30 uur

Laurens, Sander, Lieke, Lynn, Kevin, Ruth

GKV Enomics E3

Uit tegen Vriendenschaar (Ha) E5, aanvang 10.00 uur, vertrek 09.15 uur

Sporthal De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH Hardinxveld-Giessendam

Sara, Naomi, Safae, Yuna, Floris, Ryan

GKV Enomics E4

Thuis tegen ACKC E2, aanvang 09.30 uur

Marissa, Bojan , Kirsten, Annelie, Inge, Sharon,

GKV Enomics E5

Uit tegen PKC/SWKGroep E 10 aanvang 10.00 uur, vertrek 09.15 uur

PKC Hal, hal 2, Andoornlaan 36, 3356LC Papendrecht

Ryan C., Elisabeth, Manar, Sjoerd, Benthe,

GKV Enomics F1

Thuis tegen Voltreffers F1, aanvang 09.30 uur

Mirte, Elias, Amber, Karlijn, Kira, Laurens van B.

GKV Enomics F2

Uit tegen DVS’69 F1, aanvang 09.00 uur, vertrek, 08.00 uur

Sporthal De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BD Hendrik Ido Ambacht

Sahreen, Lotte, Yfke, Jeroen, Kyara, Kai

GKV Enomics F3

Geen wedstrijd