Wedstrijdschema

COMPETITIEWEDSTRIJDEN ZATERDAG 24 FEBRUARI 2018

GKV Enomics 1

Geen wedstrijd

GKV Enomics 2

Geen wedstrijd

GKV Enomics 3

Geen wedstrijd

GKV Enomics 4

Geen wedstrijd

GKV Enomics 5

Geen wedstrijd

GKV Enomics A1

Uit tegen NKV A1, aanvang 12.10 uur, vertrek 10.15 uur
Sporthal de Hongerman,  Hoge Brake 3, 5672 GJ Nuenen
Jirska, Anouk, Danielle, Maren, Britt, Marc, Remco, Daan, Bart

GKV Enomics A2

Geen wedstrijd

GKV Enomics A3

Uit tegen DeetosSnel A5, aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur
DeetosSnel-hal, Hal 1, Vorrinklaan, 3317 KZ  Dordrecht.
Vera, Michelle, Dianne, Rosalie, Mirthe, Esmee, Esly, Maaike, Daniel, Thomas

GKV Enomics B1

Geen wedstrijd

GKV Enomics B2

Geen wedstrijd

GKV Enomics C1

Geen wedstrijd

GKV Enomics C2

Geen wedstrijd

GKV Enomics C3

Uit tegen Vriendenschaar (H) C3, aanvang 16.15 uur, vertrek 15.30 uur

Sporthal de Appelgaard, Bellefleur 1, 3371NA Hardinxveld-Giessendam

Celine, Esther, Samantha, Michelle, Vincent, Thomas, Lieke,  Koen

GKV Enomics D1

Geen wedstrijd

GKV Enomics D2

Uit tegen Albatros D2, aanvang 10.00 uur, vertrek 09.00 uur

Develsteinhal, Develsingen 7a, 3333LD Zwijndrecht

Madelief, Marit, Lieke, Iris, Valerie, Anne-Lynn, Max, Job, Twan, Joren,

GKV Enomics E1

Uit tegen Kinderdijk E1, aanvang 10.15 uur, vertrek 09.15 uur

Blokweer 1, Esdoornlaan 25, 2951BE Alblasserdam

Werner, Mark, Lize, Roos, Esra,

GKV Enomics E2

Geen wedstrijd

GKV Enomics E3

Geen wedstrijd

GKV Enomics E4

Geen wedstrijd

GKV Enomics E5

Geen wedstrijd

GKV Enomics F1

Geen wedstrijd

GKV Enomics F2

Geen wedstrijd

GKV Enomics F3

Geen wedstrijd

 

COMPETITIEWEDSTRIJDEN ZATERDAG 3 MAART 2018

GKV Enomics B1

Uit tegen Tilburg B1, aanvang 12.00 uur, vertrek 10.45 uur

Westerwel, Bladelstraat 1, 5043CZ Tilburg

Iris, Anouk, Michelle, Kelsey, Twan, Diede, Milan, Maarten, Tim

GKV Enomics F3

Uit tegen Merwede/Multiplaat F4 aanvang 09.00 uur, vertrek 08.15 uur,

De Stoep, hoek Genestetstraat/Hooftlaan, 3362 TV Sliedrecht

Xin, Milou, Fedde, Rozanna, Glennis, Femke